Ogłoszenia parafialne 07.04.2013

b_150_100_16777215_00_images_sto_antonio_de_padua.jpg

• Dzisiaj przeżywamy święto Miłosierdzia Bożego. Obchodzone jako  święto Caritas. Zapraszamy wszystkich, którzy mogą podarować trochę własnego czasu, zdolności- by włączyć się w działalność Caritas. Za tydzień po Mszach św. przy drzwiach zbiórka na działalność Caritas.
  • Zapraszamy na 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

• W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego Dzień Świętości Życia. Msza św. o godz. 18.00. W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego możemy podjąć duchową adopcję dziecka poczętego – modlitewne zobowiązanie, podjęte przez konkretną osobę w intencji jednego dziecka zagrożonego zabiciem w łonie matki. Imię tego dziecka znane jest jedynie Bogu. Przez 9 miesięcy ogarniamy modlitwą dziecko i Jego Rodziców prosząc Boga o szczęśliwe narodzenie i dobre wychowanie.

• Kandydatów do bierzmowania z III klas szkół gimnazjalnych zapraszam na spotkanie w poniedziałek o 18.40 do kościoła.

• Rodziców dzieci I-szo Komunijnych zapraszam na spotkanie w poniedziałek 22.04 po Mszy św. o godz. 18.30. Rodzice dzieci z Płot spotkanie mają we wtorek 23.04o godz. 20.00. Podczas spotkania odbieramy gotowe alby do I Komunii.

Zapowiedzi przedślubne:

• Paweł Pikuła, stanu wolnego, zamieszkały: Przylep i Marzena Luptowicz, stanu wolnego, zamieszkała: Przylep

• Michał Dudek, stanu wolnego, zamieszkały: Przylep i Marta Zielińska, stanu wolnego, zamieszkała: Przylep

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.