The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 11.06.2017

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_antoni.jpeg

W dniu dzisiejszym przeżywamy – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej !

Nabożeństwo Czerwcowe – o godz. 17.30 przed Mszą św. , w niedzielę również o godz. 17.30 ! Po Uroczystości Bożego Ciała począwszy od piątku nabożeństwa czerwcowe bedą odbywały się po Mszy św.! Msza św. w dni powszednie o godz. 18.00!

 

Przy wyjściu z kościoła - zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze! Za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać!

W następną niedzielę III niedzielę miesiąca czerwca ofiary , które złożymy na tacę przeznaczone są na prace przy naszym Kościele Parafialnym! Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!

Zapraszamy na XIII Pieszą Pielgrzymkę Powołaniową Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej(przez Paradyż do Rokitna) pod hasłem "Idźcie i głoście". Informacje i zapisy w punkcie sprzedaży prasy w kościele p.w. Ducha Świętego w Zielonej Górze. Koszt pielgrzymki to 70 zł !

We wtorek - 13 czerwiec – Dzień Odpustu Parafialnego, wspomnienie św. Antoniego z Padwy. Serdecznie zapraszam na Mszę św. Pontyfikalną o godz. 18.00, z udziałem księży z dekanatu. Mszy św. bedzie przewodniczył ks. Dyrektor Seminarium Duchownego w Gościkowie Paradyżu – ks. Rafał Tur! Do wspólnej modlitwy w intencji naszej Parafii, naszych rodzin gorąco zapraszam!

15 czerwca (czwartek) Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Msze św. o godz. 8.00 oraz 12.00 ! O godz. 12.00 Uroczysta Msza św.! Po Mszy św. Procesja Eucharystyczna ulicami naszej miejscowości : Piłsudskiego , Rycerską, Kosową Kolejową!

Pragnę poinformować Drogich Parafian a jednocześnie poprosić o przygotowanie ołtarzy na procesję Uroczystości Bożego Ciała (15 czerwca br.) :

- I Ołtarz – ul. Piłsudskiego przy posesji P. Jargas

- II Ołtarz – ul. Kosowa przy posesji P. Łuczak

- III Ołtarz – ul. Kolejowa przy posesji P. Nowak

- IV Ołtarz – przy kościele – prośba o przygotowanie ołtarza przez Parafian z ul. Osiedlowej

Prosimy mieszkańców o pomoc w przygotowaniu ołtarzy, zaangażowanie się oraz udekorowanie domów i okien.

Dziewczynki do sypania kwiatków zapraszamy na próbę w środę o godz. 17.00!

Chętnych Parafian zapraszamy na Uroczystość NMP z Rokitna , Patronki naszej Diecezji – 18 czerwca 2017 roku – wyjazd autobusu przy Parafii św. Alberta o godz. 8.15 !

Wszystkich ministrantów zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 10.00!

Kandydatów na ministrantów zapraszam na spotkanie w sobotę na godz. 10.30!

Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom za wspólną liturgię!

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

(III) Kopczyński Marcin, stanu wolnego, zamieszkały :Czerwieńsk i Binkowska Alicja, stanu wolnego, zamieszkała: Zielona Góra

(III) Matysik Tomasz, stanu wolnego , zamieszkały :Zielona Góra i Nowak Monika, stanu wolnego , zamieszkała: Zielona Góra

(III) Wieczorek Maciej, stanu wolnego , zamieszkały: Zielona Góra i Sznicer Anna , stanu wolnego , zamieszkała: Zielona Góra

 

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w Biurze Parafialnym!