The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 14.05.2017

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_antoni.jpeg

Dzisiejsza Niedziela jest V Niedzielą Wielkanocną ! Trwamy w radości zmartwychwstania Jezusa Chrystusa!

Zapraszam na Nabożeństwa Majowe – poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny na godz. 17.30 w dni powszednie , w niedzielę na godz. 17.15 !

 

Próby dzieci przed I Komunią św. w poniedziałek , wtorek, czwartek i piątek o godz. 16.30 ! Uroczystość I Komunii św. w naszej parafii w przyszłą niedzielę 21 maja o godz. 10.00 ! Nabożeństwo majowe dla dzieci I komunijnych w tym dniu – godz.16.00 , a po nim wykonanie zdjęć i rozdanie pamiątek !

Spowiedź dla dzieci I -szo komunijnych i ich rodziców w sobotę od godz. 9.00!

Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielną liturgię Parafianom – Rodzicom Dzieci Komunijnych ! Na następną niedzielę zapraszam .... właśnie znów rodziców komunijnych do dekoracji, do posprzątania i troski o Kościół.

Serdecznie dziękuję Wszystkim Zaangażowanym w porządki i prace wokół naszego Kościoła: Paniom Aurelii Wilczek i Halinie Nietopiel, Panom Kazimierzowi Wilczek, Adamowi Graczyk i Januszowi Nowak! Wszystkim zaangażowanym – Serdeczne Bóg zapłać!

Serdecznie dziękuję firmie StolHaus Pana Kazimierza Rybskiego za zamontowanie wejściowych drzwi bocznych do naszego kościoła! Koszt całkowity wyniósł 12 300,00 zł ! Serdeczne Bóg zapłać za każde dobro i dzisiejsze ofiary! Polecamy nasze dzieła modlitwie! W następną niedzielę III niedzielę miesiąca maja taca przeznaczona na prace przy naszym Kościele Parafialnym! Za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać!

 

Dziękuję Panom Władysławowi i Maciejowi Olszewskim za oprawienie drzwi bocznych w naszym kościele! Bóg zapłać!