The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 30.04.2017

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_antoni.jpeg

Dzisiejsza niedziela jest we wszystkich parafiach naszej Ojczyzny – Niedzielą Biblijną – Narodowy Dzień Czytania Pisma Świetego! Tego dnia w naszym kościele również przed rozpoczęciem Mszy św. będzie miała miejsce uroczysta lektura wybranych tekstów "Listu do Galatów"! Po Mszy św. będziemy rozdawali "Chleb życia" czyli pojedyncze fragmenty "Listu do Galatów", byśmy mogli zabrać je do domu, odszukać zaznaczony tekst we własnym Piśmie Świętym, uważnie przeczytać i rozważyć!

 

Za tydzień w Niedzielę Dobrego Pasterza – początek tygodnia modlitw za powołania.

Od poniedziałku rozpoczynamy przepiękny miesiąc Maj poświęcony Naszej Matce Maryji. Zapraszam na Nabożeństwa Majowe – poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny na godz. 17.30 w dni powszednie , w niedzielę na godz. 17.15 !

W środę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski . Modlimy sie za Rodaków na obczyźnie. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00! Zapraszamy !

W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca- okazja do spowiedzi miesięcznej codziennie od godz. 17.30!

W czwartek przed Mszą św. od godz. 17.00 czuwanie modlitewne i różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne!

W czwartek w Kościele obchodzimy wspomnienie św. Floriana, męczennika – modlimy się na Mszy św. o godz. 18.00 w intencji naszej Strażaków

Chorych odwiedzę w piątek w godzinach porannych!

 

W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP i zmiana Tajemnic dla czcicieli Żywego Różańca! Zapraszamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania na Mszę św. na godz. 18.00 w sobotę , a po Mszy na spotkanie formacyjne w ramach Grupy Parafialnej! Obecność obowiązkowa!