Ogłoszenia parafialne 31.01.2016

We wtorek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego –MB Gromnicznej, na Mszy św. o 9.00 i 18.00 z poświęceniem świec (gromnic). 2 luty to Dzień Życia Konsekrowanego. Od święta Ofiarowania Pańskiego rozpoczyna się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej w diecezji naszej.

Chętnych do pomocy w rozbieraniu dekoracji Bożonarodzeniowej zapraszamw środę o godz. 9.00 do Kościoła.

W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. okazja do spowiedzi miesięcznej codziennie od 17.30.

W czwartek przed Mszą św. od 17.00 czuwanie modlitewne i różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne.

Chorych odwiedzę w piątek w godzinach porannych.

W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca N M P i zmiana tajemnic dla czcicieli ŻR.

Za tydzień zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.

W parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Zielonej Górze ul. Aliny 17 rozpoczyna się dzisiaj w niedzielę 31 stycznia br o godz. 18.00 Katechizacja Przedmałżeńska dla narzeczonych i młodzieży.