The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 24.01.2016

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_antoni.jpeg

W poniedziałek święto Nawrócenia św. Pawła

We wtorek Dzień Islamu w Kościele Polskim, dzień modlitw.

 

W parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Zielonej Górze ul. Aliny 17 rozpoczyna się w niedzielę 31 stycznia br o godz. 18.00 Katechizacja Przedmałżeńska dla narzeczonych i młodzieży. 

Wczoraj zostały zamontowane drzwi wewnętrzne w naszym Kościele. Chętnych na ufundowanie i utrwalenie przez inskrypcję zapraszam do zakrystii. Dziękuje Firmie Pablo Meble, p. Pawła Kowalskiego za zrobienie i podarowanie mebli do łazienki przy zakrystii. 

Zakończyła się Wizyta Duszpasterska- kolęda...
Dziękuje Wam Drodzy Parafianie za miłe i życzliwe przyjęcie
w Waszych domach rodzinnych, za wspólną modlitwę, rozmowy, zatroskanie o wspólnotę parafialną,  za ofiary i wszelkie dobro! 
Wielką życzliwością znaczona jest nasza wspólnota parafii św. Antoniego – zdecydowana większość drzwi domów i ludzkich serc jest u nas otwarta. Doświadczyłem odpowiedzialnego zainteresowania  dalszymi  losami lokalnego Kościoła zarówno na płaszczyźnie duszpasterstwa –i materialnej troski o Kościół i budynki parafialne, jak i dzieło budowy.  Wiele pytań – podpowiedzi, cennych – za które dziękuje, szczególnie za radość i akceptację z tej nowej powstającej świątyni.

Dziękuje za Wasze Piękne Świadectwo Drodzy Kolędowych Spotkań, za ofiary i wszelkie dobro ... 

Pragnę podziękować kapłanom za pomoc w tym czasie: ks. Wojciechowi za sprawowane Eucharystie, głoszone Słowo Boże, ks. Stanisławowi za pomoc kolędową kilkudniową.

Dziękuję Ministrantom i Lektorom!

 

 „Bóg zapłać”