Ogłoszenia parafialne 26.07.2015

W modlitwie łączymy się z pieszymi pielgrzymami, którzy wędrują z Zielonej Góry na Jasną Górę, pielgrzymują również z naszej parafii.

W czwartek 6 sierpnia Święto Przemienienia Pańskiego. I czwartek miesiąca od 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa za powołania.

W tym tygodniu I piątek miesiąca. okazja do spowiedzi miesięcznej codziennie od 17.30. Chorych odwiedzę w piątek w godzinach porannych z posługą sakramentalną.

Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na KUL i Instytut Teologiczny w Zielonej Górze.

Wyjeżdżającym na Wakacje życzymy pięknej pogody i wspaniałych wrażeń, dobrego odpoczynku. Dziękuje za pozdrowienia z miejsc wypoczynku.

Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom  za wspólną liturgię!