The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 19.07.2015

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_antoni.jpeg

W środę 22.07 Msza św. przez wstawiennictwo św. Rity z Casci.

 

W sobotę 25 lipca św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych, których zapraszamy na Msze św. o godz. 18.00, po Mszy św. poświęcenie samochodów i pojazdów mechanicznych. Po Mszy św. możemy włączyć się w misyjną Akcję św. Krzysztofa – podaruj 1 grosz za 1 km jazdy bez wypadku na misyjne środki transportu. Moje podziękowanie za szczęśliwe podróże.

Piesza Pielgrzymka Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej na Jasną Górę od 2.08 do 12.08.2015. Zachęcam już dziś do udziału w pielgrzymce. Spotkanie, Informacje i zapisy w Zielonej Górze, parafia św. Alberta.

Wyjeżdżającym na Wakacje życzymy pięknej pogody i wspaniałych wrażeń, dobrego odpoczynku. Dziękuje za pozdrowienia z miejsc wypoczynku.

 

Na placu przed Kościołem pojawił się kamień na posadzkę. Niemiecka Jura z kamieniołomu z okolic Inglostad.  Dziękuje za dzisiejsze ofiary złożone na tace – przeznaczone uregulowanie należności za kamień. Serdecznie dziękuje Firmie Impeks – p. Marka Jabłońskiego za transport płyt, oraz p. Adamowi i Bogumiłowi Lubas za rozładunek.  Polecam nasze dzieło modlitwie wszystkich!