Ogłoszenia parafialne 01.02.2015

Dzisiaj w niedzielę 1.02 o godz. 17.00 wspólne kolędowanie z chórem Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Serdecznie Zapraszamy!

Jutro 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego –MB Gromnicznej, na Mszy św. o 9.00 i 18.00 z poświęceniem świec (gromnic). 2 luty to Dzień Życia Konsekrowanego. Od święta Ofiarowania Pańskiego rozpoczyna się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej w diecezji naszej.

Chętnych do pomocy w rozbieraniu dekoracji Bożonarodzeniowej zapraszam we wtorek o godz. 9.00 do Kościoła. Dziękuje za pomoc w piątek przy rozładunku ławek zaangażowanym Panom.

W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. okazja do spowiedzi miesięcznej codziennie od 17.30.

W czwartek przed Mszą św. od 17.00 czuwanie modlitewne i różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne.

Chorych odwiedzę w piątek w godzinach porannych.

W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca N M P i zmiana tajemnic dla czcicieli ŻR.

Za tydzień zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.

W sobotę 14 lutego Rada Sołecka organizuje VII bal charytatywny związany z budowa Kościoła. Bal organizowany jest w stołówce Elektrociepłowni w Zielonej Górze, przy ul. Zjednoczenia, cena pozostaje bez zmian.

Kurs przedmałżeński w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zielonej Górze rozpocznie się dziś 1 lutego 2015 podczas Mszy św. o godz. 18:00. Ciąg dalszy w następne dni o godz. 19:00.

Zakończyła się Wizyta Duszpasterska- kolęda...
Dziękuje Wam Drodzy Parafianie za miłe i życzliwe przyjęcie w Waszych domach rodzinnych, za wspólną modlitwę, rozmowy, zatroskanie o Kościół Parafialny, o dzieło budowy i wspólnotę parafialną,  za ofiary i wszelkie dobro ... „Bóg zapłać”