Ogłoszenia parafialne 09.11.2014

Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w Potrzebie.

Modlitwy za zmarłych z Wypominkami dzisiaj w niedzielę o godz. 17.15.  w dni powszednie po Mszy św. wieczornej ok. 18.30 do soboty. Zapraszamy.

We wtorek Narodowe Święto Niepodległości -rocznica odzyskania niepodległości. Modlimy się za Ojczyznę. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00.

Uczniowie i Dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Przylepie mają zaszczyt zaprosić Mieszkańców na uroczyste spotkanie w szkole z okazji Narodowego Święta Niepodległości w dniu 12.11.2014r. środa  o godz. 16.30.

W czwartek 13 listopada Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polski – Święto Patronów naszej Diecezji.

W sobotę 29 listopada Rada Sołecka Przylepu organizuje V bal charytatywny związany z budowa Kościoła. Niebawem pojawią się plakaty i zaproszenia. Bal organizowany jest w stołówce Elektrociepłowni w Zielonej Górze, przy ul. Zjednoczenia, cena pozostaje bez zmian.