Ogłoszenia parafialne 28.09.2014

Dzisiaj: zbiórka do puszek na KUL i na Wydział Teologiczny w Zielonej Górze.

W poniedziałek Świętych Archaniołów – Michała, Gabriela i Rafała.

W środę 1 października rozpocznie się Nabożeństwo Różańcowe, modlimy się w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę o 17.15. Zapraszamy! Różaniec dla dzieci w tym tygodniu w  czwartek.

W tym tygodniu:
- okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św.
- I czwartek miesiąca przed Mszą św. od 17.00 czuwanie modlitewne i różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne zwłaszcza w naszej parafii.
- I piątek miesiąca, Chorych odwiedzę w godzinach porannych.
- I sobota miesiąca, po Mszy św. o godz. 18.00 zmiana tajemnic różańcowych i Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

Rada sołecka wsi Przylep informuje ze dnia 4 października od godziny 16.00  w parku odbędzie się „Święto pieczonego ziemniaka”. Zapraszamy mieszkańców do wspólnego świętowania.

W przyszłą niedzielę Dzieci I-szo Komunijne na Mszy św. o 12.00 będą miały poświęcone i rozdane różańce!

Za tydzień w  niedzielę 5 października Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca do Rokitna. Wyjazd o godz. 7.30. prosimy o potwierdzenie zapisów.

Zapowiedzi przedślubne:

(II) Mateusz Świerczyński, stanu wolnego, zamieszkały: Przylep i Ewelina Karolina Lipska, stanu wolnego, zamieszkała: Konotop

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.