Ogłoszenia parafialne 21.09.2014

Dzisiaj: Dzień Środków Społecznego Przekazu, Pielgrzymka Świata Pracy na Jasną Górę

Za tydzień w niedzielę Diecezjalna Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców do Rokitna, zbiórka do puszek na KUL i na Wydział Teologiczny w Zielonej Górze.

Młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania zapraszam na spotkanie:
III klasy Gimnazjum w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.30 w Kościele
szkoły średnie w czwartek  po Mszy św. o godz. 18.30 w Kościele

W niedzielę 5 października Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca do Rokitna. Wyjazd o godz. 7.30. Zapisy w zakrystii, lub w biurze Caritas

Bardzo serdecznie dziękuje za wsparcie budowy naszego kościoła - za dzisiejsze ofiary złożone na tace; przeznaczone są na ocieplenie i elewację zewnętrzną Kościoła. Od wtorku Firma Malbud rozpoczęła prace przy naszym Kościele. Polecam nasze dzieło budowy modlitwie!

Zapowiedzi przedślubne:

(I) Mateusz Świerczyński, stanu wolnego, zamieszkały: Przylep i Ewelina Karolina Lipska, stanu wolnego, zamieszkała: Konotop

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.