Ogłoszenia parafialne 31.08.2014

W poniedziałek rozpoczyna się rok szkolny i katechetyczny. Msza św. z tej okazji o godz. 9.00 w nowym kościele . Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, katechetów i rodziców, oraz Wszystkich Parafian. Po Mszy św. rozpoczęcie nowego roku Szkole Podstawowej w Przylepie. Wcześniej o 8.00 rozpoczyna Gimnazjum.

W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. okazja do spowiedzi miesięcznej codziennie od 17.30.

W czwartek przed Mszą św. od 17.00 czuwanie modlitewne i różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne.

Chorych odwiedzę w piątek w godzinach porannych od 8.00.

W I sobotę miesiąca Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca i zmiana Tajemnic Różańcowych.

W przyszłą niedzielę na Msze św. o godz. 12.00 zapraszamy dzieci z klas I będą miały poświęcone tornistry i przybory.

W przyszłą niedzielę 7.09 nasi ministranci 7 chłopców, zostaną lektorami w Rokitnie. Są wolne miejsca w autobusie na pielgrzymkę – wyjazd o 9.15 spod kościoła. Zapisy w zakrystii.

Dziękuje za sobotnią pomoc w nowym kościele przy rozstawianiu ławek

Osoby zapisane na Turnus w Głogowie zapraszamy do biura PZ Caritas, celem regulowania należności.

Zapowiedzi przedślubne:

(III)  Tomasz Gąsiorek, stanu wolnego, zamieszkały: Zawada i Katarzyna Kotala stanu wolnego, zamieszkała: Przylep

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.