Ogłoszenia parafialne 08.06.2014

W piątek 13.06 Odpust w naszej parafii - Uroczysta Eucharystia o godz. 18.00, z udziałem księży W NOWYM KOSCIELE. Przewodniczyć będzie ks. Sławomir Kukla- nasz rodak. Nasze świętowanie przedłużamy na sobotę 14.06 -  Jarmark św. Antoniego w parku od godz. 14.00. Program zamieszczony na plakatach. Zapraszamy!

Chętnych do pomocy zapraszamy w piątek po południu i w niedzielę.

Nabożeństwo Czerwcowe -  codziennie po Mszy św. wieczornej ok. godz.  18.30.  w niedzielę  o godz. 17.30. Zapraszamy.

Dzisiaj zbiórka do puszek dla ofiar tragedii na Bałkanach.

Za tydzień III niedziela miesiąca – taca na budowę Kościoła.

Organizujemy pielgrzymkę do Rokitna w sobotę 21.06/ na Uroczystości 25 lecia koronacji Obrazu Pani Cierpliwie Słuchającej. Są jeszcze wolne miejsca.

Zapowiedzi przedślubne:

(III) Roman Miąsik, stanu wolnego, zamieszkały: Polkowice i Monika Anna Przymusińska, stanu wolnego, zamieszkała: Przylep.

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.