The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 25.05.2014

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_antoni.jpeg

 

Zapraszam na  Nabożeństwo Majowe - poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny w dzisiaj w niedzielę  o godz. 17.15, w pozostałe dni o godz. 17.30. W poniedziałek 26 Podczas Majowego będziemy modlić się za nasze Mamy – w dniu Ich święta, szczególnie tych, które oczekują potomstwa.

 

 

I Komunia św. dziś w Płotach o godz. 11.30. W Białym Tygodniu dzieci w Płotach przychodzą na godz. 16.30 ( Msza św. i nabożeństwo) z wyjątkiem czwartku.

 

W czwartek 29 maja młodzież z naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania o godz. 17.00 w parafii św. Wojciecha w Czerwieńsku. Msza św. w tym dniu w Przylepie o godz. 8.30, majowe o 17.30.

 

 

W piątek rozpoczyna się Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego, są to dni przygotowania na przyjęcie darów Ducha  świętego. Modlitwa codziennie podczas majowego.

 

W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego przeniesiona z czwartku. Rozpoczynamy też nabożeństwa czerwcowe.

 

 

W przyszłą niedzielę Dzień Dziecka, będzie przeżywana jako Święto Dziękczynienia. Zbiórka na budowę świątyni Opatrzności Bożej.

 

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny,

 

Zapowiedzi przedślubne:

(I) Roman Miąsik, stanu wolnego, zamieszkały: Polkowice i Anna Przymusińska, stanu wolnego, zamieszkała: Przylep

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.