Pielgrzymka Przyjaciół Paradyża

Z okazji Tygodnia Modlitw o Powołania w niedzielę 11 maja 2014 r. odbędzie się doroczna pielgrzymka Przyjaciół Paradyża do Wyższego Seminarium Duchownego w Gościkowie-Paradyżu.

Program pielgrzymki

10.00 – Godzinki o NMP i konferencja ascetyczna

11.15 – koncert organowy i przygotowanie do liturgii

12.00 – Eucharystia

13.30 – posiłek, czas na zwiedzanie oraz indywidualne spotkania z alumnami

15.00 – spotkanie z Ks. Moderatorem

16.00 – nabożeństwo majowe, zawierzenie dzieła powołań Matce Bożej Paradyskiej i zakończenie pielgrzymki

Zapraszamy wszystkie wspólnoty Przyjaciół Paradyża oraz ich księży opiekunów do wspólnego przeżycia tego dnia na znak jedności Dzieła Duchowej Pomocy Powołaniom. Zachęcamy również, aby zorganizować pielgrzymki z tych parafii, w których nie ma jeszcze kół Przyjaciół Paradyża. Ze względów organizacyjnych prosimy także o zgłoszenie uczestnictwa z podaniem planowanej liczby osób do 8 maja br. na furcie Seminarium: tel. 68 381 10 21.

Ks. Rafał Tur

Moderator Dzieła Duchowej Pomocy Powołaniom