Ogłoszenia parafialne 08.12.2013

Dzisiaj Dzień Modlitw i Pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie

Od poniedziałku do piątku Msze św. Roratnie o Najświętszej Maryi Pannie o godz. 18.00 –zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Kandydatów do bierzmowania z gimnazjum zapraszam na spotkanie w poniedziałek o godz. 18.00 do Kościoła w Przylepie.

Rodziców dzieci I –szo Komunijnych zapraszam na spotkanie w czwartek 12.12.2010 ok.18.40 do Kościoła w Przylepie.

Upoważnione Osoby  roznoszą po domach opłatki. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na instalację elektryczną w nowym Kościele. Za tydzień III niedziela miesiąca, okazja do złożenia ofiar na ten cel.

Dyrektor Caritas  Informuje:  odzież: czystą, zadbaną i zdatną do dalszego użytku: kurtki, płaszcze, buty zimowe, polary, czapki, szaliki, rękawice itp., można oddać do magazynu w Zielonej Górze (ul. Dworcowa 21).
Z góry wszystkim bardzo dziękujemy!

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela,Gość Niedzielny, jest również nasza parafialna gazetka „Głos św. Antoniego”

Przy wyjściu z Kościoła można nabyć ŚWIECE na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom: mała– 5 zł.,  duża – 12 zł. Bombki z naszym nowym Kościołem.

PZ Caritas  zbiera żywność na paczki dla rodzin ubogich, w ramach akcji „Rodzina Rodzinie”.