Ogłoszenia parafialne 13.10.2013

Dzisiaj Dzień Papieski. Zapraszam na różaniec o godz. 17.15. Przed Kościołem okazja do złożenia ofiar do puszek na Fundusz Stypendialny.

Jutro Dzień Edukacji- będziemy modlić się w intencji wszystkich pracowników oświaty. Składam najlepsze życzenia wytrwałości i darów Ducha św. w trudzie zmagań edukacyjnych.

Nabożeństwo Różańcowe, w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę o 17.15. Dzieci zapraszam we wtorek i piątek. Zapraszamy!

We środę 16 października XXXIV rocznica wyboru na stolicę piotrową- dzień wdzięczności za bł. Jana Pawła II.

Kandydatów do bierzmowania z gimnazjum zapraszam na spotkanie w czwartek 17.10 po Mszy św. ok. 18.30 do Kościoła.

W piątek wspominamy św. Łukasza -Patrona Służby Zdrowia, modlitwą ogarniajmy Wszystkich Pracowników Służby Zdrowia.

Wyjazd Pielgrzymki do Krakowa o 5.30 z Płot, 5.40 z Przylepu.

Za tydzień Niedziela Misyjna, rozpocznie Tydzień Misyjny.

Karty wspominkowe wyłożone na stoliku, można zabrać do domu

Za tydzień III niedziela miesiąca, okazja do złożenia ofiar na budowę – zbieramy na dalsze prace w Kościele.

Zapowiedzi przedślubne:

(III) Łukasz Walczak, stanu wolnego, zamieszkały: Przylep i Elżbieta Wrona, stanu wolnego, zamieszkała: Legnica

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.