The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 29.09.2013

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_antoni.jpeg

 

W poniedziałek 1 października rozpocznie się Nabożeństwo Różańcowe, modlimy się w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę o 17.15. Zapraszamy!

 

 

W tym tygodniu :
- I czwartek miesiąca przed Mszą św. od 17.00 czuwanie modlitewne i różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne zwłaszcza w naszej parafii.
- I piątek miesiąca, Chorych odwiedzę w godzinach porannych.
- I sobota miesiąca, po Mszy św. o godz. 18.00 zmiana tajemnic różańcowych i Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

 

W przyszłą niedzielę Dzieci I-szo Komunijne na Mszy św. o 12.00 będą miały poświęcone różańce!

 

Wójt Gminy Zielona Góra serdecznie zaprasza Drogich Seniorów, Ludzi Starszych na wspólne świętowanie w dniu 12 października w Palmiarni Zielonogórskiej.  Bliższe informacje i zapisy u p. Sołtysa do 7 października.

 

W poniedziałek 7.10 rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński w parafii św. Józefa w Zielonej Górze o godz. 19.00. Zapraszam Młodzież do udziału.

 

W niedzielę 6 października Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca do Rokitna. Wyjazd o godz. 7.30. Zapisy w zakrystii, lub w biurze Caritas

 

PZ Caritas organizuje Pielgrzymkę śladami bł. Jana Pawła II do Krakowa. W dniach 18, 19 października piątek, sobota. Zapisy w zakrystii, lub w biurze Caritas

 

Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom  za wspólną liturgię!

 

Zapowiedzi przedślubne:

(I) Łukasz Walczak, stanu wolnego, zamieszkały: Przylep i Elżbieta Wrona, stanu wolnego, zamieszkała: Legnica

 

(II) Wojciech POGORZAŁA, stanu wolnego, zamieszkały: Zagórze i Marta WDOWCZYK, stanu wolnego, zamieszkała: Zagórze

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.