Ogłoszenia parafialne 2024.09.29

Dzisiaj 26 Niedziela Zwykła w roku liturgicznym! Dzisiaj Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy (ostatnia niedziela września)!

Za tydzień na Mszy św. o godz.12.00 poświęcone zostaną różańce dzieciom z klas III , które przygotowują się do I Komunii Św. ! Po Mszy św. odbędzie się spotkanie z Rodzicami!

W tym tygodniu pierwszy czwartek,piątek oraz sobota miesiąca !

I czwartek miesiąca – modlimy się o nowe i święte powołania z naszej diecezji!Przed Mszą św. od godz. 17.00 – czuwanie modlitewne i modlitwa różańcowa w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne/od godz.17.00 - możliwość spowiedzi!

I piątek – Chorych naszej Parafii odwiedzę w godzinach porannnych! Adoracja od godz.17.00 /możliwość spowiedzi!

I sobota – Msza św. o godz.18.00 !Intencje Apostolstwa ModlitwyPaździernik 2024Za wspólną misję – Módlmy się , aby Kościół nadal wspierał na wszelkie sposoby synodalny styl życia, w znaku współodpowiedzialności, promując uczestnictwo, komunię oraz wspólną misję kapłanów, zakonników i świeckich

Pielgrzymka Żywego Różańca Parafii św. Antoniego Padewskiego w Zielonej Górze na Jasną Górę – odbędzie się w sobotę 5 października br. Wyjazd autokaru z Pielgrzymami o godz. 8.15 sprzed naszego kościoła .

W tym roku liturgicznym nie obchodzi się święta Św. Archaniołów, gdyż przypada ono w niedzielę .

We wtorek rozpoczęcie Nabożeństwa Różańcowego!

W dni powszednie Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 17.15! Serdecznie zapraszam! Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci we wtorek o godz. 17.30 !

Za tydzień w sobotę (I sobota października) Diecezjalna Pielgrzymka Róż Różańcowych oraz Apostolstwa Margaretka do Rokitna!

Rekolekcje „Bohaterowie Boga"
Trwają zapisy na rekolekcje wyjazdowe dla chłopców od 7 kl. szkoły
podst. Pierwsza ich edycja w nowym roku formacyjnym odbędzie się w
Łagowie w dniach od 4 do 6 października. Zapraszam do wyjazdu szczególnie
chłopców z Liturgicznej Służby Ołtarza oraz
przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania.

MINISTRANCI ministrantów , lektorów oraz chętnych , którzy pragną wstąpić w szeregi Służby Liturgicznej Ołtarza zapraszam na spotkanie w sobotę na godz.11.00 do naszego kościoła !

Rekolekcje podstawowe dla małżeństw: 18-20 października 2024 roku – Rokitno – zapisy pod numerem telefonu 500158995!

Rekolekcje dla Narzeczonych – kurs przedmałżeński 18-20 października 2024 r. - Kostrzyn nad Odrą (noclegi we własnym zakresie) – zapisy pod numerem telefonu 504 288 531 (po godz. 16.00)

Serdecznie dziękuję za wszelkie dobro okazane naszej Parafii!

Bóg zapłać za ofiary składane na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Polecamy prasę katolicką :tygodniki NIEDZIELA , GOŚĆ NIEDZIELNY, MISYJNE DROGI – 7 ZŁ !

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy wielu łask Bożych. Wszystkim Parafianom i Gościom błogosławionego tygodnia.