Ogłoszenia parafialne 2024.07.28

Dzisiaj 17 Niedziela Zwykła w roku liturgicznym!

W czwartek rozpoczyna się sierpień - miesiąc trzeźwości.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek oraz sobota miesiąca!

I czwartek miesiąca – modlimy się o nowe i święte powołania z naszej diecezji!Przed Mszą św. od godz. 17.00 – czuwanie modlitewne i modlitwa różańcowa w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne!

I piątek – Chorych naszej Parafii odwiedzę w godzinach porannnych! Adoracja od godz.17.00 /możliwość spowiedzi!

I sobota – Wychodząc naprzeciw prośbie Matki Bożej w najbliższą sobotę o godz.17.00 będziemy trwać na modlitwie Nabożeństwa Pierwszych Pięciu Sobót miesiąca – Zmiana Tajemnic Różańcowych i Msza św. o godz.18.00! Do wspólnej modlitwy zapraszam!

Sierpień jest także miesiącem pieszych pielgrzymek. Zachęcamy do udziału oraz do podjęcia dzieła duchowego pielgrzymowania- np. 1 tajemnica rożańcakażdego dnia za pielgrzymów , ofiarowanie trudów dnia codziennego oraz interesowanie się gdzie danego dnia znajdują się pątnicy na trasie pielgrzymki!

Polecamy prasę katolicką :tygodniki NIEDZIELA I GOŚĆ NIEDZIELNY !

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy wielu łask Bożych. Wszystkim Parafianom i Gościom błogosławionego tygodnia. Dzieciom i młodzieży bezpiecznych, przeżytych z Bogiem wakacji!