The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2024.06.23

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj 12 Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Nabożeństwo czerwcowe w niedzielę o godz.17.30 a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej!

W poniedziałek Narodzenie św. Jana Chrzciciela – uroczystość!

 

W sobotę Św. Apostołów Piotra i Pawła - uroczystość! Ofiary, które złożymy na tacę są przeznaczone na Świętopietrze!

Pielgrzymka rolników na Jasną Górę -Zapraszamy do udziału w 41. pieszej pielgrzymce Duszpasterstwa Rolników na Jasną Górę. Wyruszy ona 1 lipca z Otynia do Klenicy, natomiast 2 lipca z Klenicy do Sławy i w następnych dniach w kierunkuJasnej Góry. Msza Święta w Klenicy będzie o godz. 7:00. Zapisy i informacje email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ; tel. 68 355 02 18 wew. 4.

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!

Zachęcam do nabycia prasy katolickiej!

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.

Drogie Dzieci i Droga Młodzieży - życzę Wam wakacji, które będą niezapomniane – pełne słońca, uśmiechu i nowych przygód. Bawcie się dobrze, korzystajcie z każdego dnia i wracajcie wypoczęci i zadowoleni! Drodzy Uczniowie, życzę Wam, aby te wakacje były pełne radości, pamiętajcie – ODPOCZYWAJCIE Z BOGIEM!.

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710

 

1. REKRUTACJA NA DWULETNIE TEOLOGICZNO-KATECHETYCZNE STUDIA PODYPLOMOWE DLA NAUCZYCIELI W GORZOWIE WLKP.


Koszt studiów – 1300 zł za semestr (Diecezja dofinansuje część opłaty).
Szczegółowe informacje i zapisy na: https://kandydaci.usz.edu.pl/podyplomowe/teologiczno-katechetyczne-studia-podyplomowe-dla-nauczycieli-gorzow-wielkopolski/
Kontakt ks. dr Dariusz Mazurkiewicz, tel. 663 364 994,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  lub p. Małgorzata Brodzińska, tel. 502 256 587,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 2. REKRUTACJA NA JEDNOLITE STUDIA MAGISTERSKIE Z TEOLOGII W INSTYTUCIE STUDIÓW WYŻSZYCH W GORZOWIE WLKP.

Osoby pragnące rozpocząć studia, poza zarejestrowaniem się w systemie uniwersyteckim, proszone są o kontakt z dyrektorem Instytutu, ks. dr. Dariuszem Mazurkiewiczem, tel. 663 364 994,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .
Kandydaci do formacji w Zielonogórsko-Gorzowskim Wyższym Seminarium Duchownym przed rekrutacją na studia musza odbyć rozmowę kwalifikacyjną z rektorem Seminarium, ks. dr. Mariuszem Jagielskim, tel. 573 993 973.
W załączeniu plakat do umieszczenia na stronie internetowej parafii.
Szczegółowe informacje i zapisy: https://kandydaci.usz.edu.pl/kierunki/teologia/ oraz strona instytutu: www.iswgorzow.pl.

3. FORMACJA DIAKONÓW STAŁYCH

Ośrodek Formacji Diakonów Stałych w Zielonej Górze zaprasza kandydatów do podjęcia 3-letniej formacji.

Zajęcia odbywają się w Instytucie Filozoficzno-Teologicznym im. Edyty Stein w Zielonej Górze przy ul. Bułgarskiej 30 w trybie stacjonarnym w soboty.

W ramach formacji są organizowane dni skupienia, rekolekcje oraz warsztaty.

Osoby pragnące rozpocząć formację proszone są o kontakt z ks. Wojciechem Oleśkowem, tel. 502 993 560, email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Szczegółowe informacje i warunki przyjęcia kandydatów znajdują się na stronie www.ift.zgora.pl/diakonat.