The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2024.04.21

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

 

Dzisiaj przeżywamy 4 Niedzielę Wielkanocną! Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne! W tym tygodniu Wspólnota Przyjaciół Paradyża zaprasza na wspólną modlitwę 15 minut przed Mszą św.!

Dzisiejsze ofiary, które składamy na tacę są naszą zbiórką miesięczną na potrzeby naszego kościoła ! Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!

 

Na Mszy św. o godz.12.00 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do Sakramentu I Komunii św. , po Mszy św. spotkanie z Rodzicami!

We wtorek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika , głównego Patrona Polski. Do wspólnej modlitwy zapraszam! Odpust w Czerwieńsku!

W czwartek święto Św. Marka , Ewangelisty!

Serdecznie zapraszamy na tegoroczną Pieszą Pielgrzymkę Powołaniową z Paradyża do Rokitna, która odbędzie się w sobotę 27 kwietnia 2024 roku. Wyjście pielgrzymki będzie o godz. 7.00. Hasłem są słowa: „Powołanie: łaska i misja”Szczegóły w sparwie zapisów na stronie internetowej www. paradisus.pl!

Parafia Ducha św. w Zielonej Górze organizuje wyjazd na tę Pieszą Pielgrzymkę Powołaniową z Paradyża do Rokitna. Koszt 60 zł . Zapisy na stronie internetowej www.paradisus.pl Po zapisaniu pojawi się numer księdza przewodnika, u którego można uzyskać szczegóły wyjazdu.

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Zachęcam do nabycia prasy katolickiej!

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech światło Wielkanocnego Poranka przenika całą naszą codzienność i pozwala cieszyć się każdą chwilą . Niech Chrystus Zwycięzca obdarza siłą, zdrowiem i wszelkim Błogosławieństwem!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

Panie pobłogosław świat, daj zdrowie ciałom i pocieszenie

sercom. Chcesz byśmy się nie lękali. Ale nasza wiara jest

słaba i boimy się. Ale Ty, Panie, nie zostawiaj nas na łasce

burzy. Panie błogosław Nam wszystkim!

 

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710