The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2024.02.04

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj przeżywamy V Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego! Na Mszy św. o godz.12.00 - dzieci z klas III przygotowujące się do Sakramentu I Komunii św. wraz ze świecami mają swoje spotkanie z Jezusem ! Po Mszy św. spotkanie z Rodzicami dzieci komunijnych!

Za tydzień w niedzielę 11 lutego br.-ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO -modlimy się w intencji chorych . Po Mszach św. będziemy mogli złożyć do puszki ofiarę na potrzeby hospicjum! Bóg zapłać!

 

Młodzież z klas VII oraz VIII zapraszam na Mszę św. w czwartek na godz.18.00 a po Mszy św. na wspólne spotkanie w kościele! Obecność obowiązkowa!

Pragnę już dzisiaj poinformować , o tym , że młodzież naszej Parafii z klasy VIII przyjmie Sakrament Bierzmowania w Parafii św. Alberta w Zielonej Górze dnia 19 kwietnia br. (piątek) o godz.17.00 z rąk Jego Ekscelencji Bpa Tadeusza Lityńskiego !

Rycerstwo Niepokalanej przy parafii konkatedralnej w Zielonej Górze zaprasza do udziału w krucjacie modlitewnej pro-life 40 Dni dla Życia 2024 - w intencji dzieci nienarodzonych, ich rodziców, rodzin oraz o nawrócenie zwolenników aborcji. Wystarczy wybrać minimum pół godziny w Wielkim Poście i poświęcić na modlitwę w intencjach krucjaty. Można ofiarować różaniec, koronkę do Miłosierdzia Bożego, lekturę Biblii, adorację Najświętszego Sakramentu lub inną dowolną modlitwę. Ważne jest, aby modlić się przez cały zadeklarowany czas. Zapisów można dokonać przez formularz internetowy, który znajdziemy na stronie parafii konkatedralnej oraz w mediach społecznościowych, pocztą elektroniczną ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) lub pod podanym numerem telefonu (784 182 144 w godzinach 16.00 – 20.00). Rozpoczęcie (Środa Popielcowa) 14 lutego 2024 r. o godz. 18.00 wspólną Mszą św. w Konkatedrze, a zakończenie 24 marca (Niedziela Palmowa) 2024 r. o godz. 12.00 indywidualną modlitwą Anioł Pański.

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Wszystkich ministrantów i tych , którzy pragną wstąpić do Służby Liturgicznej Ołtarza w naszej Parafii – kandydatów na ministrantów – zapraszam na spotkanie w sobotę na godz. 10.30 !

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela z Dodatkiem – 10 zł , Gość Niedzielny w cenie 10 zł !

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzę wielu łask Bożych!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710