The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2023.12.31

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_kolenda1.jpg

Dzisiaj Niedziela Świętej Rodziny :Jezusa, Maryi i Józefa – święto – patronalne święto Rodzin Katolickich. Odnowienie przyrzeczeń małżeńskich oraz błogosławieństwo małżonków! Jest to ostatni dzień roku kalendarzowego na wszystkich Mszach będziemy dziękować za miniony rok i prosić o Błogosławieństwo Boże w Nowym Roku 2024!

 

W nastepną niedzielę – Niedzielę Chrztu Pańskiego na Mszę św. na godz.12.00 zapraszam dzieci z klas III oraz kochanych Rodziców! Będzie to Niedziela Chrztu Pańskiego!

Jutro poniedziałek – 1 stycznia 2024 r. - Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Światowy Dzień Modlitwy o Pokój. Msze św. o godz.10.30,12.00 oraz 18.00 (nie ma Mszy św. o godz.8.00)

W czwartek trzecia rocznica śmierci śp. Ks. Bpa. Antoniego Stankiewicza (+2021).

W tym tygodniu I czwartek, piątek oraz sobota miesiąca!

I CZWARTEK MIESIĄCA- od godz. 17.00 – czuwanie modlitewne i modlitwa różańcowa w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne! Adoracja Najświętszego Sakramentu – zapraszam do wspólnej modlitwy! Msza św. w tym dniu o godz.9.00!

W piątek odwiedziny chorych po Mszy św. o godz.9.00!

W sobotę 6 stycznia 2024 r. (I SOBOTA MIESIĄCA) - Uroczystość Objawienia Pańskiego . Msze św. według porządku niedzielnego . Podczas Mszy św. w Uroczystość Objawienia Pańskiego błogosławieństwo kredy i kadzidła. Ofiary, które złożymy na tacę w tym dniu przeznaczone będą na działalność misyjną Kościoła.Jest to I sobota miesiąca a więc na godz.17.00 zapraszam do wspólnej modlitwy Nabożeństwa Pierwszych Pięciu Sobót do naszego kościoła – Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Modlitwa połączona z kolędowaniem!Zmiana Tajemnic Różańcowych po Mszy św. o godz.18.00! Możliwość skorzystania z Sakramentu Spowiedzi !

PLAN KOLĘDY:

- 2 stycznia (wtorek) - ul. Handlowa,Husarska,Rycerska

- 3 stycznia (środa) – ul. Lawendowa, Malinowa i Osiedle Idylla

- 4 stycznia (czwartek) – ul. Dojazdowa, Strumykowa

- 5 stycznia (piątek) – ul. Źródlana, Polna

- 6 stycznia (sobota) – TRZECH KRÓLI – nie ma kolędy

- 7 stycznia (niedziela) – ul. Brzozowa od godz. 14.00

W dni powszednie kolędę rozpoczynamy od godz. 1530!

Msze św. od wtorku do piątku o godz. 9.00!

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Wszystkich ministrantów i tych , którzy pragną wstąpić do Służby Liturgicznej Ołtarza w naszej Parafii – kandydatów na ministrantów – zapraszam na spotkanie w sobotę na godz. 10.30 !

Prasa katolicka : tygodnik Niedziela z Dodatkiem – 10 zł !

Trwa ogólnopolska peregrynacja relikwii bł. Rodziny Ulmów. W dniach 30 grudnia br. - 6 stycznia 2024 roku odbywać się będzie także w naszej diecezji. Relikwie przejęte zostaną od archidiecezji poznańskiej, a przekazane do archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej. W Parafii Ducha Świętego w Zielonej Górze relikwie bł. Rodziny Ulmów będą 3 stycznia 2024 roku (środa)!

Informacje o rodzinie Ulmów na stronie: https://ulmowie.pl/

14. Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych!Niech Boża Dziecina błogosławi nam Wszystkim i naszym Rodzinom!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

 

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710