The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2023.12.10

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Przeżywamy II Niedzielę Adwentu ! Zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie!

Rekolekcje Parafialne rozpoczniemy w przyszłą niedzielę - III Niedzielę Adwentu (17 grudnia br.), które mają nas przygotować na Święta Bożego Narodzenia! Poprowadzi nas ks. Mariusz Słaboń - ks. Wikariusz z Czerwieńska. Ta niedziela będzie trzecią niedzielą miesiąca – ofiary, które złożymy na tacę będą naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszej świątyni! Bóg zapłać! Zachęcamy wiernych do spowiedzi adwentowej !

 

W środę rocznica ogłoszenia stanu wojennego.

W piątek (15 grudnia br.) Msza św. odbędzie się o godz. 17.00 z uwagi na Spotkanie Wigilijne dla Mieszkańców Sołectwa w szkole o godz.18.00 ! Zapraszamy!

Przygotowanie Dorosłych do Bierzmowania – rozpocznie się w Parafii Ducha Świętego w Zielonej Górze – w piątek (15 grudnia br.) o godz.19.00 w salce Domu Parafialnego . Terminarz kolejnych spotkań bedzie podany na pierwszym spotkaniu.

Opłatki poświęcone(pobłogosławione) na stół wigilijny można nabyć przed i po każdej Mszy św. w niedzielę i w dni powszednie !Wiemy , że pośród nas są osoby samotne, starsze, które nie wychodzą z domów- zatroszczmy się o nie, aby do każdej z nich dotarł opłatek na stół wigilijny- pobłogosławiony opłatek!

Od poniedziałku do piątku Msze św. Roratnie o Najświętszej Maryi Pannie o godz. 18.00 –zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych (dzieci – środa oraz piątek). Przynosimy ze sobą lampiony!

Od tej niedzieli - II Niedziela Adwentu - 10.12.2018 r. - został wystawiony kosz na żywność w naszym kościele! Za hojność naszych serc dla potrzebujących serdeczne Bóg zapłać!

Przy wyjściu z Kościoła można nabyć ŚWIECE na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom: mała– 10 zł., duża – 20 zł.

Wszystkich ministrantów i tych , którzy pragną wstąpić do Służby Liturgicznej Ołtarza w naszej Parafii – kandydatów na ministrantów – zapraszam na spotkanie w sobotę na godz. 10.30 !

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela z Dodatkiem – 10 zł , Gość Niedzielny w cenie 10 zł !

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych!

Niech czas Adwentu w nastepną niedzielę przybliży nas Wszystkich, nasze Rodziny do Boga , który jest Miłością !

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710