The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2023.11.11

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Przeżywamy XXXII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku! Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszki w ramach „POMOC KOŚCIOŁOWI W POTRZEBIE 2023”! (II Niedziela listopada)

 

W następną niedzielę ofiary, które złożymy na tacę będą naszą zbiórką na potrzeby naszego kościoła! Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!

W poniedziałek św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polski , Patronów naszej Diecezji – święto.

MODLITWY ZA ZMARŁYCH Z WYPOMINKAMI DZISIAJ O GODZ.17.30!Do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych zapraszam! Módlmy się za naszych Zmarłych, którzy są „w ręku Boga”!

Młodzież z klasy VIII zapraszam na spotkanie formacyjne jutro w poniedziałek po Mszy św. wieczornej ! Młodzież z klas VII zapraszam na spotkanie w środę po Mszy wieczornej! Spotkania odbędą się w naszym kościele! Zapraszam!

Wszystkich ministrantów i tych , którzy pragną wstąpić do Służby Liturgicznej Ołtarza w naszej Parafii – kandydatów na ministrantów – zapraszam na spotkanie w sobotę na godz. 10.30 !

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny - 10 zł oraz Mały Gość Niedzielny – 7 zł !

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech Chrystus Zwycięzca obdarza siłą, zdrowiem i wszelkim Błogosławieństwem!Niech nam wszystkim błogosławi!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710