The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2023.10.29

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Przeżywamy XXX Niedzielę Zwykłą w ciągu roku! Dzisiaj po Mszy św. o godz.12.00 spotkanie z młodzieżą z klasy VIII przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania!

Na następną niedzielę zapraszamy dzieci komunijne na Mszę św. na godz. 12.00 oraz Rodziców , z którymi spotkam się po Mszy św. !

 

W miesiącu Październiku modlimy się modlitwą różańcową, prosimy o opiekę Matki Bożej i za Jej wstawiennictwem wypraszamy potrzebne łaski dla nas i dla naszych bliskich! W dni powszednie NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 17.15! Serdecznie zapraszam! NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE DLA DZIECI WE WTOREK O GODZ. 17.30! We wtorek zakończenie nabożeństw różańcowych!

W środę Uroczystość Wszystkich Świętych – Msze św. o godz. 8.00 w kościele oraz Msza św. o godz. 12.00 – na cmentarzu! Rozpoczynamy procesją i modlitwami za zmarłych o godz.12.00 procesją od bramy , po procesji Msza św.!Po Mszy św. będzie możliwość poświęcenia pomników naszych bliskich zmarłych!

W listopadzieMODLITWY ZA ZMARŁYCH Z WYPOMINKAMI! Rozpoczniemy we czwartek (DZIEŃ ZADUSZNY) po Mszy św. o godz. 9.00 oraz 18.00 a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej około godz.18.30 , w niedzielę o godz.17.30 ! Zapraszamy ! W dniach oktawy możemy zyskać odpust za zmarłych. Karty wypominkowe proszę składać na tacę lub w zakrystii! Do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych zapraszam! Módlmy się za naszych Zmarłych, którzy są „w ręku Boga”!

Wypominki– wspominając naszych bliskich zmarłych, wypisujemy na wyłożonych kartkach wyraźnie ich imiona jako wyraz naszego poświęcenia i troski , by modlitwa była zanoszona w Kościele „za dusze, które są w ręku Boga”.

Kurs Przedmałżeński w Parafii św. Alberta w Zielonej Górze rozpocznie się 3 listopada br. Czas trwania 3,4,5 oraz 10,11 i 12 listopada. Spotkania w kościele o godz.19.30! Chętnych zapraszamy!

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek oraz sobota miesiąca.

I CZWARTEK- przed Mszą św. od godz. 17.00 – czuwanie modlitewne i modlitwa różańcowa w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne! Adoracja Najświętszego Sakramentu – zapraszam do wspólnej modlitwy oraz skorzystania z Sakramentu Spowiedzi od godz. 17.00!

I PIĄTEK – okazja do spowiedzi świętej od godz.17.00! Chorych naszej Parafii odwiedzę w godzinach porannych!

I SOBOTA – Wychodząc naprzeciw prośbie Matki Bożej w najbliższą sobotę o godz.17.00 będziemy trwać na modlitwie Nabożeństwa Pierwszych Pięciu Sobót miesiąca – Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi połączone z modlitwą za naszych zmarłych - Zmiana Tajemnic Różańcowych i Msza św. o godz.18.00! Do wspólnej modlitwy zapraszam!

Wszystkich ministrantów i tych , którzy pragną wstąpić do Służby Liturgicznej Ołtarza w naszej Parafii – kandydatów na ministrantów – zapraszam na spotkanie w sobotę na godz. 10.30 !

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny - 10 zł oraz Mały Gość Niedzielny – 7 zł !

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech Chrystus Zwycięzca obdarza siłą, zdrowiem i wszelkim Błogosławieństwem!Wypoczywającym niech Pan błogosławi!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710