The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2023.10.08

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Przeżywamy XXVII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku! W następną niedzielę (15 października br.) zapraszam dzieci z klas III na Mszę św. na godz. 12.00 na której będą poświęcone książeczki do nabożeństwa, a po Mszy św. spotkanie z Rodzicami! Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam!

 

W całej Polsce za tydzień 15 października br. Będziemy przeżywać XXIII Dzień Papieski pod hasłem "JAN PAWEŁ II CYWILIZACJA ŻYCIA "! Po Mszach św. można będzie złożyć do puszki ofiarę (Dzieło Nowego Tysiąclecia) na fundusz wspierający edukację dzieci i młodzieży zdolnej, pochodzącej z ubogich rodzin. Za wszelkie ofiary na ten szczytny cel składam serdeczne Bóg zapłać!

W miesiącu Październiku modlimy się modlitwą różańcową, prosimy o opiekę Matki Bożej i za Jej wstawiennictwem wypraszamy potrzebne łaski dla nas i dla naszych bliskich! W dni powszednie NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 17.15! Serdecznie zapraszam!NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE DLA DZIECI WE WTOREK O GODZ. 17.30! Zachęcamdo odmawiania różańca we wspólnocie w czasie nabożeństw, a także w gronie rodzinnym !

W sobotę – Dzień Edukacji . Pamiętajmy w naszej modlitwie o nauczycielach, wychowawcach oraz naszych katechetach!

W przyszłą niedzielę (III NIEDZIELA MIESIĄCA) ofiary, które złożymy na tacę są naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszej świątyni) . Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!

KURS LEKTORSKI DLA MŁODZIEŻY - przygotowujący do pełnienia funkcji lektora w zgromadzeniu liturgicznym. Kończy się on otrzymaniem błogosławieństwa księdza biskupa do pełnienia tej funkcji podczaj majowej pielgrzymki służby liturgicznej. Zachęcam kandydatów od siódmej klasy szkoły podstawowej! Spotkanie organizacyjne w sobotę 14 października br. o godz. 11.00 w Parafii św.Stanisława Kostki w Zielonej Górze!

 Wspólnota Żywego Różańca przy naszej Parafii zaprasza 21 października (sobota) na dzień skupienia do Parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gorzowie Wlkp. Mszę św. z nauką i nabożeństwem poprowadzi ks. Henryk Wojnar. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych chcących zastanowić się nad swym życiem duchowym oraz pogłębieniem swej wiary, nie tylko Członków Wspólnoty Różańcowej. Koszt wyjazdu to 57 złotych. Chętni proszeni są o zapisywanie się u Pani Basi Leonarczyk oraz w zakrystii!

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny - 10 zł oraz Mały Gość Niedzielny – 7 zł !

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

 W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech Chrystus Zwycięzca obdarza siłą, zdrowiem i wszelkim Błogosławieństwem!Wypoczywającym niech Pan błogosławi!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710