INFORMACJE INSTYTUTU FILOZOFICZNO-TEOLOGICZNEGO IM.EDYTY STEIN W ZIELONEJ GÓRZE

b_150_100_16777215_00_images_teologia_szyta_na_miar_plakata3.jpg

W nowym sezonie Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze zaprasza do podjęcia zupełnie nowych form studiów i kursów
, zróżnicowanych tematycznie i sprofilowanych pod kątem zainteresowań – „Teologia szyta na miarę”.
Oferta skierowana jest do każdego, kto pragnie pogłębić swoją wiedzę o Bogu i świecie oraz ugruntować chrześcijańską wizję rzeczywistości. Studia w formie weekendowej wprowadzają w dynamizm życia Kościoła, w różnych jego aspektach, pomagają aktywnie i odpowiedzialnie podejmować funkcje świeckich liderów wspólnot i dają konkretne narzędzia, by udoskonalić to zaangażowanie. Mają charakter uzupełniający i – co ważne – nie wymagają wcześniejszego wykształcenia akademickiego.
Rekrutacja na wszystkie kierunki rozpoczyna się 1. września br.
Szczegóły znajdują się na stronie Instytutu (ift.zgora.pl) oraz w załączonych materiałach (plakat, baner internetowy oraz broszura informacyjna). Proszę w miarę możliwości o udostępnienie ich wiernym na parafialnych stronach internetowych / profilach mediów społecznościowych oraz o dołączenie informacji o nowych formach kształcenia do ogłoszeń parafialnych w niedzielę 3.09.
Serdecznie dziękuję za zrozumienie i współpracę dla wspólnego dobra.
ks. dr Piotr Bartoszek
Dyrektor Instytutu Filozoficzno-Teologicznego im. Edyty Stein