The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2023.08.20

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Przeżywamy XX Niedzielę Zwykłą w ciągu roku! Ofiary, które złożyliśmy dzisiaj w tę trzecią niedzielę sierpnia br. na tacę są przeznaczone na potrzeby naszego kościoła! Bóg zapłać!

W czwartek Św. Bartłomieja, Apostoła – święto!

 

W sobotę Uroczystość -Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej!

W naszym Kościele Parafialnym właśnie w sobotę 26 sierpnia o godz. 12.00 odbędzie się Msza św. Dziękczynna Dożynkowa rozpoczynająca Dożynki naszej Gminy. Chcemy modlić się za wstawiennictwem Maryi Panny w intencji naszych Rolników dziękując za zbiory z prośbą o Błogosławieństwo Boże dla nich, dla ich pracy. Po Mszy św. podstawione zostaną autobusy MZK, które przewiozą uczestników dożynek na lotnisko gdzie korowód dożynkowy rozpocznie dalsze świętowanie w naszej Gminie Zielona Góra . Do wspólnej modlitwy już dzisiaj serdecznie zapraszam!

We wrześniu będzie mieć miejsce w Kościele bezprecedensowe wydarzenie. Po raz pierwszy na ołtarze trafi cała rodzina, w tym nienarodzone dziecko! Zachęcam naszych Drogich Parafian na wyjście do kina na film pt. Ulmowie. Błogosławiona Rodzina. Gorąco już dziś zachęcam, by wybrać się do kina na ten film, aby poznać bliżej historię nowych błogosławionych. O szczegółach wkrótce!

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny - 10 zł oraz Mały Gość Niedzielny – 7 zł !

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech Chrystus Zwycięzca obdarza siłą, zdrowiem i wszelkim Błogosławieństwem!Wypoczywającym niech Pan błogosławi!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

…………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710