The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2023.08.13

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png 

Przeżywamy XIX Niedzielę Zwykłą w ciągu roku! Ofiary, które złożyliśmy dzisiaj na tacę będą przekazane na potrzeby KUL oraz IFT w Zielonej Górze! W następną niedzielę tj. 20 sierpnia br. - trzecia niedziela miesiąca- ofiary, które złożymy na tacę będą naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszej świątyni. Bóg zapłać!

 

We wtorek przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Dożynki Diecezjalne w Rokitnie. Ofiary, które złożymy na tacę w tę uroczystość będą przekazane na pomoc w remontach dla uboższych parafii w naszej Diecezji!

W uroczystość Wniebowzięcia NMP – błogosławieństwo ziół i kwiatów ! Msze św. w naszym kościele o godz.8.00, 10.30, 12.00 oraz 18.00 ! Do wspólnej modlitwy zapraszam! Nasze Drogie Panie z Caritas przygotowały wiązanki kwiatów i ziół , które będą rozprowadzane przed każdą Mszą św.! Ofiary, które złożymy będą przeznaczone na potrzebujących! Bóg zapłać!

W środę , dzień imienin Biskupa Seniora Stefana Regmunta. Pamiętajmy o modlitwie i życzeniach.

Rada Sołecka w Przylepie zaprasza na XI wycieczkę rowerową nad zalew w Świdnicy .W planie odpoczynek nad wodą z możliwością kąpieli, konkurs i ognisko! Zbiórka w sobotę 19 sierpnia 2023 roku o godz. 11.00 przy dzwonnicy w Przylepie . Powrót około godz. 17.00 – wycieczkę poprowadzi Krzysztof Gawryluk !

We wrześniu będzie mieć miejsce w Kościele bezprecedensowe wydarzenie. Po raz pierwszy na ołtarze trafi cała rodzina, w tym nienarodzone dziecko! Zachęcam naszych Drogich Parafian na wyjście do kina na film pt. Ulmowie. Błogosławiona Rodzina. Gorąco już dziś zachęcam, by wybrać się do kina na ten film, aby poznać bliżej historię nowych błogosławionych. Zainteresowanych zapraszam do zakrystii.

W naszym Kościele Parafialnym w sobotę 26 sierpnia o godz. 12.00 odbędzie się Msza św. Dziękczynna Dożynkowa rozpoczynająca Dożynki naszej Gminy. Do wspólnej modlitwy już dzisiaj serdecznie zapraszam!

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny - 10 zł oraz Mały Gość Niedzielny – 7 zł !

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech Chrystus Zwycięzca obdarza siłą, zdrowiem i wszelkim Błogosławieństwem!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

…………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710