The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 20230806

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Przeżywamy XVIII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku! Ta Niedziela jest świętem Przemienienia Pańskiego.

W środę św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, Patronki Europy – święto.

 

W czwartek Św. Wawrzyńca , diakona , męczennika – święto.

W przyszłą niedzielę tj. 13 sierpnia (II niedziela sierpnia) – taca niedzielna będzie przekazana na potrzeby KUL I IFT w Zielonej Górze!

Trwa Piesza Pielgrzymka Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej na Jasną Górę - (31 lipca – 12 sierpnia).Modlitwą ogarniamy Pielgrzymów kroczących do Tronu Jasnogórskiej Pani! Zachęcamy do dzieła duchowego pielgrzymowania – np.1 tajemnica różańca każdego dnia za pielgrzymów, ofiarowanie trudów dnia codziennego i interesowanie się gdzie danego dnia znajdują się pątnicy na trasie pielgrzymki!

Rada Sołecka w Przylepie zaprasza na XI wycieczkę rowerową nad zalew w Świdnicy .W planie odpoczynek nad wodą z możliwością kąpieli, konkurs i ognisko! Zbiórka w sobotę 19 sierpnia 2023 roku o godz. 11.00 przy dzwonnicy w Przylepie . Powrót około godz. 17.00 – wycieczkę poprowadzi Krzysztof Gawryluk !

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny - 10 zł oraz Mały Gość Niedzielny – 7 zł !

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech Chrystus Zwycięzca obdarza siłą, zdrowiem i wszelkim Błogosławieństwem!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

…………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710