The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2023.06.11

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj X Niedziela Zwykła w ciągu roku! II niedziela czerwca – zbiórka do puszek na KUL oraz IFT w Zielonej Górze!

Na Mszy św. o godz.12.00 przeżywać będziemy w naszej Wspólnocie – ODPUST PARAFIALNY . Mszy św. odpustowej przewodniczyć będzie - ks. mgr Grzegorz Słapek – ks. Proboszcz Parafii św. Józefa Oblubieńca w Zielonej Górze! Wypraszajmy Błogosławieństwo dla naszej Parafii oraz naszych Rodzin!

 

JARMARK ŚW. ANTONIEGOPragnę zaprosić Wszystkich Parafian oraz Gości już dzisiaj na Jarmark św. Antoniego w sobotę – 17 czerwca 2023 roku. Rozpoczęcie o godz.14.00 w Parku przy ul. Przylep-Kolejowa! Czeka nas wiele atrakcji!

W najbliższy piątek przeżywać będziemy Uroczystość NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA! Do wspólnej modlitwy zapraszam !

W piątek przypada 11 rocznica święceń biskupich Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego (2012). Polecajmy w modlitwie Pasterza naszej Diecezji wypraszając Boże Błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej!

W przyszłą niedzielę Uroczystość NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY Z ROKITNA – Głównej Patronki naszej Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej ! Centralne obchody ku czci NMP z Rokitna odbędą się w sobotę 17 czerwca w Rokitnie.Uroczystej Mszy św. o godz.12.00 przewodniczyć będzieBiskup koszalińsko-kołobrzeski Zbigniew Zieliński.Na uroczystości odpustowe do Rokitna zaproszeni są wszyscy.

W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę będą naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszej świątyni! Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!

Duszpasterstwo Rolników naszej diecezji, zaprasza na Jubileusz 40. Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Jubileusz odbędzie się w Klenicy, gm. Bojadła, 1. Lipca i rozpocznie się Mszą świętą o godz. 17:00. 2.lipca w Klenicy, Mszą świętą o godz. 8:00, rozpocznie się 40. Piesza pielgrzymka, zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego pielgrzymowania.

 

REKOLEKCJE DLA ZWIĄZKÓW NIESAKRAMENTALNYCH – organizowane przez naszą diecezję odbędą się w terminie : 15-21.07.2023 r. w ośrodku „Trzy jaskółki” w Tatrach. Chętni proszeni są o kontakt z ks. Tomaszem Westfalem tel. 731 741 143, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Plakat został zamieszczony w gablotce przy wejściu do naszego kościoła !

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny - 10 zł !

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

 W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech Chrystus Zwycięzca obdarza siłą, zdrowiem i wszelkim Błogosławieństwem!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

…………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710