The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2023.05.07

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna! Niech Światło Wielkanocnego Poranka rozjaśnia nasze serca i oświeca drogi naszego życia !

W poniedziałek św. Stanisława , biskupa i męczennika , głównego patrona Polski – Uroczystość! Zapraszam do wspólnej modlitwy!

 

Uroczystość Pierwszej Komunii św. w naszej Parafii będziemy przeżywać w niedzielę 21 maja br. na Mszy św. o godz.10.00!W naszych modlitwach pamiętajmy o dzieciach przystępujących w tym czasie do Pierwszej Spowiedzi świętej oraz do Pierwszej Komunii świętej, o ich rodzicach oraz rodzinach. Dzieci przystępują do dwóch sakramentów świętych.

Próby dzieci przed Uroczystością I Komunii św. odbędą się począwszy od poniedziałku 15 maja br. (próby w poniedziałek, wtorek, czwartek oraz piątek w przyszłym tygodniu) o godz.16.00!

Spowiedź dzieci komunijnych zaplanowana jest na sobotę 20 maja 2023 roku na godz.9.00. Dzieci przynoszą ze sobą świece komunijne. Po spowiedzi odbędzie się Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych dla dzieci idących do I Komunii św. wraz z Rodzicami połączone wspólną modlitwą !

Rozpoczęliśmy nabożeństwa majowe. Zapraszam na Nabożeństwa majowe poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny na godz. 17.30 w dni powszednie , w niedzielę na 17.15!

REKOLEKCJE DLA ZWIĄZKÓW NIESAKRAMENTALNYCH – organizowane przez naszą diecezję odbędą się w terminie : 15-21.07.2023 r. w ośrodku „Trzy jaskółki” w Tatrach. Chętni proszeni są o kontakt z ks. Tomaszem Westfalem tel. 731 741 143, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Plakat został zamieszczony w gablotce przy wejściu do naszego kościoła!

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej! Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny - 10 zł !

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech Chrystus Zwycięzca obdarza siłą, zdrowiem i wszelkim Błogosławieństwem!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

…………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710