Ogłoszenia parafialne 02.06.2013

Z okazji Roku Wiary dzisiaj w niedzielę 2 czerwca br. o godz. 17.00 Ojciec Święty Franciszek będzie przewodniczył godzinnej adoracji w Bazylice św. Piotra na Watykanie, w łączności ze wszystkimi wierzącymi na całym świecie. W tę modlitwę włącza się także nasza diecezja i parafia od godz. 17.00-18.00 w jedności z Ojcem Świętym trwać na adoracji najświętszego Sakramentu. Podczas adoracji Litania do NSPJ i procesja.

W oktawie Bożego Ciała po Mszy św. ok. 18.30 nabożeństwo czerwcowe z procesją eucharystyczną. w niedzielę  o godz. 17.30. W czwartek błogosławieństwo wianków i ziół. Zapraszamy. Zapraszamy Dziewczynki do sypania kwiatków.

Dzisiaj Dzień Dziękczynienia wotum za niepodległość i wolność. Zbiórka o puszek przy drzwiach.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W sobotę 8.06 pielgrzymka Chorych i Niepełnosprawnych do Głogowa, dziękczynienie za beatyfikację bł. Luigiego Navarese.

PZ Caritas w Przylepie zaprasza: na pielgrzymkę do Lichenia piątek, sobota 21-22.06 z nawiedzeniem katedry w Gnieźnie. Wyjazd dofinansowany przez UG Zielona Góra, w ramach wsparcia zadania publicznego pod tytułem: „Rozwój i proces integracji społeczności lokalnej z terenu Gminy Zielona Góra”; koszt 120 PLN, oraz  chętne  dzieci na kolonię letnią do Dębek niedaleko Pucka na morzem  4-17.08. Zapisy w biurze PZC przy plebanii, w zakrystii,  oraz u pani Marii Tajsner.

Za pomoc w minionym tygodniu w porządkach w nowym Kościele pragnę podziękować:

Panom: Romanowi Trojanowskiemu, Januszowi Nowak, Jerzemu Szajkowskiemu, Mirosławowi Marczewskiemu, Władysławowi Mastej, Janowi Zbytniewskiemu, Waldemarowi Mrzyk, Henrykowi Serafińskiemu, Grzegorzowi Stankowskiemu, Aleksandrowi Zielińskiemu z małżonkom, Franciszkowi Pietrzak, Leszkowi Pietrzak, Rafałowi Dorn, Danielowi Pierzga, Adamowi Graczyk

Zapowiedzi przedślubne:

(III) Krystian Polak, stanu wolnego, zamieszkały: Zielona Góra i Dagmara Solecka, stanu wolnego, zamieszkała: Płoty

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.