The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2023.02.12

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj przeżywamy VI Niedzielę Zwykłą ! Po Mszach św. możemy do puszki złożyć ofiarę na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii! Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać! Odczytać komunikat!

Za tydzień ofiary, które złożymy na tacę są naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszej świątyni ! Bóg zapłać!

 

We wtorek święto Świętych Cyryla i Metodego – Patronów Europy.

Na niedziele 26 lutego zapraszam dzieci z klas III na Mszę św. na godz. 12.00 a po Mszy św. spotkanie z Rodzicami!

Młodzież z klas VIII , która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania zapraszam na spotkanie w poniedziałek – na Mszę św. o godz.18.00 a po Mszy św. na spotkanie formacyjne . Obecność obowiązkowa! Młodzież ta przyjmie Sakrament w Parafii św. Alberta w Zielonej Górze dnia 14 kwietnia (piątek) o godz.17.00! Polecajmy w naszych modlitwach młodzież naszej Parafii!

Młodzież z klasy VII , która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania ma swoje spotkanie w środę o godz.17.00 w kościele!

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół, za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego, który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy!

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki. W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Można nabyć prasę : Tygodnik Niedziela z dodatkiem- w cenie 10 zł Gość Niedzielny -10 zł ! Zachęcam do czytania prasy katolickiej !

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Dzieciom oraz naszej Młodzieży życzymy miłego oraz owocnego odpoczynku!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710

.....................................................................................................................