The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2023.01.22

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_kolenda1.jpg

W dniu dzisiejszym w katedrze w Gorzowie Wlkp. odbywają się Diecezjalne Obchody 37. rocznicy śmierci Sługi Bożego bpa Wilhelma Pluty. Dzisiaj przypada (22 stycznia) rocznica śmierci naszego Pasterza bpa Wilhelma- a my modlimy się o beatyfikację sługi Bożego bpa Wilhelma Pluty jednocześnie pragnę przypomnieć o potrzebie informowania Kurii Biskupiej o łaskach otrzymanych za przyczyną Sługi Bożego !

 

Dzisiaj rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński o godz.18.00 w Parafii Podwyższenia Krzyża Św.! Chętnych zapraszamy !

Pragnę poinformować , że młodzież z Grupy Starszej przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania przyjmie ten Sakrament w Parafii św. Alberta w Zielonej Górze dnia 14 kwietnia (piątek) o godz.17.00! Polecajmy w naszych modlitwach młodzież naszej Parafii!

ODWIEDZINY CHORYCH – chorych naszej Parafii odwiedzę w piątek w godzinach porannych !

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE – odwiedzę rodziny naszej Parafii :

- 23 stycznia (poniedziałek) – ul. Piłsudskiego

- 24 stycznia (wtorek) ul. Potokowa

- 25 stycznia (środa) ul. Światowa, Berlińska oraz Warszawska oraz

ul. Morelowa

- 26 stycznia (czwartek)KOLĘDA UZUPEŁNIAJĄCA

W dni powszednie kolędę rozpoczynamy od godz. 1530

(Msze św. w tygodniu ze względu na kolędę o godz.9.00 do czwartku włącznie – od piątku Msze św. o godz.18.00 w dni powszednie

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół, za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej! Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego, który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy!

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki. W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00! 

Można nabyć prasę : Tygodnik Niedziela z dodatkiem- w cenie 10 zł Gość Niedzielny -10 zł ! Mały Gość – 7 zł !Zachęcam do czytania prasy katolickiej! 

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech Boża Dziecina błogosławi nam Wszystkim i naszym Rodzinom!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710

.....................................................................................................................