The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2022.10.09

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

 1. Dzisiaj XXVIII Niedziela Zwykła w roku liturgicznego! Na następną niedzielę na godz. 12.00 zapraszam dzieci z klas III , które przygotowują sie do I Komunii św. ! Po Mszy św.spotkanie z Rodzicami! 

 2. W całej Polsce za tydzień 16 października br. Będziemy przeżywać XXII Dzień Papieski pod hasłem "BLASK PRAWDY "! Po Mszach św. można będzie złożyć do puszki ofiarę (Dzieło Nowego Tysiąclecia) na fundusz wspierający edukację dzieci i młodzieży zdolnej, pochodzącej z ubogich rodzin. Za wszelkie ofiary na ten szczytny cel składam serdeczne Bóg zapłać!

   

 3. Za tydzień , w niedzielę rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Jana Pawła II. Podczas Mszy św. oraz Różańca modlimy się o wierność dziedzictwu, które przekazał nam św. Jan Paweł II, oraz o obfite łaski za Jego wstawiennictwem.

 4. W miesiącu Październiku modlimy się modlitwą różańcową, prosimy o opiekę Matkę Bożą i za Jej wstawiennictwem wypraszamy potrzebne łaski dla nas i dla naszych bliskich! W dni powszednie NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 17.15! Serdecznie zapraszam! NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE DLA DZIECI WE WTOREK O GODZ. 17.30!

 5. We wtorek Kancelaria Parafialna nieczynna!

 6. W piątek – Dzień Edukacji. Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach, wychowawcach oraz katechetach!

 1. W następną niedzielę – III Niedzielę miesiąca – październik – ofiary, które złożymy na tacę będą naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszej świątyni ! Bóg zapłać!

 2. Kurs liturgiczny dla fotografów i operatorów kamer

  Wymagany prawem liturgicznym kurs dla fotografów i operatorów kamer odbędzie się w sobotę 5 listopada 2022 roku w trybie stacjonarnym w Zielonej Górze.
  Forma kursu: jednodniowy, od godziny 09.00 do 16.00. Uczestnik kursu otrzymuje: materiały szkoleniowe, zaświadczenie o ukończeniu
  kursu, legitymację, ozdobny certyfikat. Warunkiem otrzymania legitymacji i certyfikatu jest przesłanie do sekretariatu (
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) zdjęcia w wersji elektronicznej (rozdzielczość min. 600 dpi) w terminie do dnia 21 października. Uczestnicy, którzy prześlą zdjęcie po tym terminie, otrzymają
  legitymację w późniejszym czasie. Koszt kursu: 300,00 zł na konto: 72 1020 5402 0000 0502 0312 7545, Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. E. Stein, ul. Bułgarska 30; 65-647 Zielona Góra. Szczegółowe informacje pod linkiem
  http://www.ift.zgora.pl/index.php/kursy/kursy-audiowizualne

 1. Wszystkich ministrantów i tych , którzy pragną wstąpić do Służby Liturgicznej Ołtarza w naszej Parafii – kandydatów na ministrantów – zapraszam na spotkanie w sobotę na godz. 10.30 !

  12. Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy ! 

  13. Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela z Dodatkiem – 10 zł , Gość Niedzielny w cenie 8 zł !

  14. Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych!

  ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

 

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710