Ogłoszenia parafialne 2022.10.02

Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła w roku liturgicznego! Dzisiaj na Mszy św. o godz.12.00 dzieci z klas III bedą miały poświęcone rożańce! Po Mszy św. spotkanie z Rodzicami!

W miesiącu Październiku modlimy się modlitwą różańcową, prosimy o opiekę Matkę Bożą i za Jej wstawiennictwem wypraszamy potrzebne łaski dla nas i dla naszych bliskich! W dni powszednie NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 17.15! Serdecznie zapraszam! NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE DLA DZIECI WE WTOREK O GODZ. 17.30!

W tym tygodniu I czwartek miesiąca – modlimy się o nowe i święte powołania z naszej diecezji!Przed Mszą św. od godz. 17.00 – czuwanie modlitewne i modlitwa różańcowa w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne! Adoracja Najświętszego Sakramentu – zapraszam do wspólnej modlitwy oraz skorzystania z Sakramentu Spowiedzi od godz. 17.00!

I piątek – okazja do spowiedzi świętej od godz.17.00! Chorych naszej Parafii odwiedzę w godzinach porannnych!

W całej Polsce 16 października br. będziemy przeżywać XXII Dzień Papieski pod hasłem "BLASK PRAWDY "! Po Mszach św. można będzie złożyć do puszki ofiarę (Dzieło Nowego Tysiąclecia) na fundusz wspierający edukację dzieci i młodzieży zdolnej, pochodzącej z ubogich rodzin. Za wszelkie ofiary na ten szczytny cel składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkich ministrantów i tych , którzy pragną wstąpić do Służby Liturgicznej Ołtarza w naszej Parafii – kandydatów na ministrantów – zapraszam na spotkanie w sobotę na godz. 10.30 !

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela z Dodatkiem – 10 zł , Gość Niedzielny w cenie 8 zł oraz Extra Gość w cenie 12 zł !

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych!