The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2022.09.04

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W czwartek święto Narodzenia Najświetszej Maryi Panny. Błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.

W piątek Rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Gorzowie Wlkp..

W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Wychowania.

 

Pragnę już dzisiaj poinformować Rodziców dzieci z klas III , które pragną przystąpić do I Komunii św. w naszej Parafii o Uroczystości Komunijnej ,która odbędzie się w niedzielę 21 maja 2023 roku!

Młodzież z klas VII, która pragnie rozpocząć przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania w naszej Parafii pragnę zaprosić na Mszę św. w przyszłą niedzielę na godz. 12.30 wraz z Rodzicami . Po Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne młodzieży wraz z Rodzicami! Zapraszam do wspólnej modlitwy!

Wszystkich ministrantów i tych , którzy pragną wstąpić do Służby Liturgicznej Ołtarza w naszej Parafii – kandydatów na ministrantów – zapraszam na spotkanie organizacyjne w sobotę na godz. 10.30 !

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny w cenie 8 zł !

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych, a dzieciom i młodzieży naszej Parafii życzymy

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

 

1. Lebioda Stanisław,stanu wolnego, zamieszkały w Laskach oraz Płocka Julia Weronika, stanu wolnego, zamieszkała w Zielonej Górze;ul. Przylep- Solidarności ZAPOWIEDŹ 2

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. Osobom – proszę by w sumieniu zgłosił je w Biurze Parafialnym!

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710