The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2022.08.28

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Rozpoczyna się rok szkolny i katechetyczny .Msza św. na rozpoczęcie roku we czwartek o godz.18.00 w naszym kościele. Do wspólnej modlitwy zapraszam kochane dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców. Rozpocznijmy ten czas z Bogiem!

W czwartek 83 rocznica wybuchu II wojny światowej . Pamiętajmy w modlitwie o poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny .

Dziękuje Panu Krzysztofowi Gawrylukowi za zorganizowanie Parafialnej wycieczki rowerowej do Lasek Odrzańskich ! Bóg zapłać!

 

W tym tygodniu I czwartek, piątek oraz sobota miesiąca!

W czwartek – modlimy się o nowe i święte powołania z naszej diecezji! Przed Mszą św. od godz. 17.00 – czuwanie modlitewne i modlitwa różańcowa w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne! Adoracja Najświętszego Sakramentu – zapraszam do wspólnej modlitwy oraz skorzystania z Sakramentu Spowiedzi od godz. 17.00!

I piątek – okazja do spowiedzi świętej od godz.17.00! Chorych naszej Parafii odwiedzę w godzinach porannych!

I sobota – Wychodząc naprzeciw prośbie Matki Bożej w najbliższą sobotę o godz.17.00 będziemy trwać na modlitwie Nabożeństwa Pierwszych Pięciu Sobót miesiąca – Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi! Zmiana Tajemnic Różańcowych i Msza św. o godz.18.00! Do wspólnej modlitwy zapraszam!

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpocęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny w cenie 8 zł !Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

 

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych, a dzieciom i młodzieży naszej Parafii życzymy

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE
1. Mikłaszewicz Tomasz, stanu wolnego , zamieszkały w Zielonej Górze, ul. Chopina 21A/11 oraz Wolna Anna , stanu wolnego , zamieszkała w Zielonej Górze; ul. Chopina21A/11/ ZAPOWIEDŹ 3/

2. Lebioda Stanisław,stanu wolnego, zamieszkały w Laskach oraz Płocka Julia Weronika, stanu wolnego, zamieszkała w Zielonej Górze;ul. Przylep- Solidarności ZAPOWIEDŹ 1

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. Osobom – proszę by w sumieniu zgłosił je w Biurze Parafialnym!KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710