The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2022.08.21

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiejsze ofiary, które złożyliśmy na tacę w trzecią niedzielę miesiąca są naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszej świątyni! Bóg zapłać!

W środę święto św.Bartłomieja , Apostoła.

W piątek uroczystość NMP Częstochowskiej .Nie obowiązuje wstrzęmieźliwość od spożywania pokarmów mięsnych. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam!

 

Rada Sołecka zaprasza na X parafialną wycieczkę rowerową do Lasek Odrzańskich. W planie odpoczynek w zabytkowym parku, konkurs oraz ognisko! Zbiórka w sobotę 27 sierpnia 2022 roku o godz.11.00 przy dzwonnicy w Przylepie . Powrót około godz.16.00.Wycieczkę poprowadzi Krzysztof Gawryluk!

Od 19 sierpnia w polskich kinach można zobaczyć zrealizowany z niezwykłym rozmachem film fabularny Notre-Dame płonie. To wstrząsająca i prawdziwa historia walki o ocalenie jednego z najświętszych miejsc Europy oraz bezcennych relikwii chrześcijaństwa . To także opowieść o sile wiary, modlitwy oraz – co ma również symboliczne znaczenie w dzisiejszej zlaicyzowanej Europie – poświęceniu dla ratowania chrześcijńskich wartości.

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny w cenie 8 zł !

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

1. Mikłaszewicz Tomasz, stanu wolnego , zamieszkały w Zielonej Górze, ul. Chopina 21A/11 oraz Wolna Anna , stanu wolnego , zamieszkała w Zielonej Górze; ul. Chopina21A/11/ ZAPOWIEDŹ 2/

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. Osobm – proszę by w sumieniu zgłosił je w Biurze Parafialnym!

 

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710