Ogłoszenia parafialne 12.05.2013

• Zapraszam na  Nabożeństwo Majowe - poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny w niedzielę  o godz. 17.00, w pozostałe dni o godz.  17.30, Podczas Majowego Nowenna do Ducha św., w przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha św.

• Próby dzieci przed I Komunią św. w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 16.30. I Komunia św. w naszej parafii 19.05 o godz. 10.00, rocznica I Komunii św. w tym samym dniu o godz. 12.00.

• Spowiedź św. dla dzieci I-szo komunijnych i Ich Rodziców w sobotę od 10.35. Dzieci rocznicowe i rodzice w sobotę od 11.10.

• W przyszła sobotę Kościół dekorują i sprzątają Rodzice dzieci komunijnych.

• Cieszy nasze oczy gotowy dach Nowego Kościoła. Za tydzień III niedziela miesiąca- taca na zapłatę za dach.

• Panów chętnych do pomocy przy porządkach w nowym Kościele zapraszam  codziennie od poniedziałku od 9.00 z narzędziami do pomocy.

• Za pomoc w minionym tygodniu pragnę podziękować:
    Panom: Romanowi Trojanowskiemu, Januszowi Nowak, Jerzemu Szajkowskiemu, Mirosławowi Marczewskiemu, Zenonowi Linke, Władysławowi Mastej, Janowi Zbytniewskiemu, Piotrowi Bogackiemu, Waldemarowi Mrzyk, Henrykowi Serafińskiemu, Bogusławowi Kunik

• Dziękuje Panu Zygmuntowi Chojnackiemu za wykonanie drabinek na wieżew kościele, oraz Panu Adamowi Kudła za prace ziemne.

Zapowiedzi przedślubne:

(I) Jacek Bogusław, stanu wolnego, zamieszkały: Przylep i Natalia Burzyńska, stanu wolnego, zamieszkała: Słubice

(II) Bartłomiej Gryglicki, stanu wolnego, zamieszkały: Płoty i Katarzyna Panek, stanu wolnego, zamieszkała: Płoty

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.