Pielgrzymka Żywego Różańca i apostolstwa Mrgaretka

b_150_100_16777215_00_images_raniec.jpg

Zapraszamy jak zawsze w pierwszą sobotę października wszystkich Członków Żywego Różańca oraz tych, którzy modlą się w intencji powołań i za powołanych w ramach Apostolstwa Margaretka.

Spotkamy się 2 października 2021 r. pod hasłem: „Wszystko postawiłem na Maryję” (kard. Stefan Wyszyński). Recepcja będzie czynna od godz. 9.00. Rozpoczęcie o godz. 10.00 na placu przy ołtarzu polowym modlitwą różańcową i procesją ze sztandarami po rokitniańskich ogrodach. O godz. 11.15 katecheza Maryjna. O godz. 12.00 uroczysta Suma Odpustowa pod przewodnictwem bpa Tadeusza Lityńskiego – Biskupa Zielonogórsko-Gorzowskiego, podczas której homilię wygłosi ks. Wacław Grądalski – kustosz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu (Diecezja Koszalińsko-Kołobrzeska). Po Mszy św. przewidziano poczęstunek dla Pielgrzymów. Tradycyjnie już uczestnictwo w uroczystością zapowiedziało Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego. Informacja dla kapłanów: prosimy o zabranie własnej alby oraz posługę w konfesjonale od godz. 10.30 do godz. 11.45. Od godz. 9.30 będzie przygotowany poczęstunek dla kapłanów w sali tzw. HERBACIARNI (Dom św. Marty). Po Mszy św. wszystkich kapłanów zapraszamy na obiad do Domu Rekolekcyjnego.