The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2021.09.05

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W dniu dzisiejszym przeżywamy XXIII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego! Młodzież z klas VII , która pragnie rozpocząć przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania – zapraszam  na Mszę św. o godz.12.00 wraz z rodzicami, a po niej na spotkanie! 

Ta dzisiejsza niedziela jest Dniem Solidarności z Afgańczykami, prosimy Boga o pokój w Afganistanie oraz w intencji Afgańczyków, a po Mszy św. możemy złożyć ofiarę do puszki na ten cel! Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na wsparcie działań Caritas na rzecz migrantów i uchodźców.  Dziękuję wszystkim wiernym naszej Parafii za pozytywną odpowiedź na apel ufając, że kolejny raz pokażemy swoje szlachetne serca! Bóg zapłać! 

 

Nabożeństwo ku czci św.Antoniego  – Patrona naszej Parafii– w I wtorek miesiąca (7 września br.) po Mszy św.! Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam! Zanieśmy nasze sprawy za wstawiennictwem naszego Patrona i prośmy o potrzebne łaski dla nas i dla naszych bliskich, naszych rodzin! 

W środę święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny . Błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion. Zapraszam do wspólnej modlitwy! 

W czwartek rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Gorzowie Wlkp. !

W sobotę 11 września odpust w Sanktuarium Matki Bożej Grodowieckiej w Grodowcu z okazji święta Narodzenia Najświętszej Maryi Panny! 

Do I Komunii św. dzieci z klas III przystąpią w naszej Wspólnocie Parafialnej  w niedzielę dnia 15 maja 2022 roku. Rodziców wraz z dziećmi, które pragną przystąpić do tego wydarzenia  zapraszam na spotkanie na Mszy św. o godz.12.00 w niedzielę 19 września 2021 roku! Po Mszy św. odbędzie się spotkanie z rodzicami . 

Przypominamy, że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki. W naszej Parafii te cztery nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Zielonej Górze – Przylepie, a po niej spotkanie w salce na plebanii! CHRZTY ODBYWAJĄ SIĘ W 2 i 4 NIEDZIELĘ MIESIĄCA NA MSZY ŚWIĘTEJ O GODZ. 12.00! 

Bóg zapłać za ofiary złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej Wspólnoty Parafialnej ! 

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela - 6zł , Gość Niedzielny-6 zł ! Mały Gość Niedzielny – 5 zł oraz Gość Extra -10 zł-   wydanie specjalne związane z beatyfikacją na którą czekaliśmy Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej! Zachęcam ! 

Dziękuję Parafianom i Wszystkim  przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech nam wszystkim Pan błogosławi !

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz 

………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO - 

Santander Bank Polska S.A. : 

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710 

......................................................................................................................

Nie sądź i nie karć człowieka błądzącego surowo, 

lecz łagodnie.

Gdybyś chciał ratować człowieka ugrzęzłego w bagnie,

to byś go nie wpychał głębiej, ale podnosił.

 

Św. Antoni z Padwy