The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2021.08.22

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W dniu dzisiejszym przeżywamy XXI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego! 

We czwartek 26 sierpnia br. - Uroczystość NMP Częstochowskiej! 

 

Rada Sołecka zaprasza na wycieczkę rowerową do Leśniowa Wielkiego. W planie odpoczynek przy zabytkowym wiatraku,konkurs i ognisko. Zbiórka w sobotę 28 sierpnia 2021 roku o godz.11.00 przy dzwonnicy w Przylepie! Powrót około godz.16.00. Wycieczkę poprowadzi Pan Krzysztof Gawryluk! 

Przypominamy, że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki. W naszej Parafii te cztery nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Zielonej Górze – Przylepie, a po niej spotkanie w salce na plebanii! CHRZTY ODBYWAJĄ SIĘ W 2 i 4 NIEDZIELĘ MIESIĄCA NA MSZY ŚWIĘTEJ O GODZ. 12.00! 

Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze prowadzi nabór na studia magisterskie z teologii katolickiej w trybie popołudniowym (wykłady od poniedziałku do czwartku) dla posiadających egzamin maturalny – dla świeckich oraz osób zakonnych – bez względu na wiek kandydata. Studia są bezpłatne. Szczegóły na plakacie oraz na stronie internetowej ift.zgora.pl. 

Bóg zapłać za ofiary złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej Wspólnoty Parafialnej ! 

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela  , Gość Niedzielny ! Zachęcam ! 

Dziękuję Parafianom i Wszystkim  przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech nam wszystkim Pan błogosławi !

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

1.Wasiak Nina, stanu wolnego,zamieszkała w Zielonej Górze oraz Kobus Adam, stanu wolnego , zamieszkały w Chlebowie/ZAPOWIEDŹ 3/

2. Szymanowski Adrian, stanu wolnego, zamieszkały ul.Kościuszki, Nietków oraz Wypych Marta ,stanu wolnego, zamieszkała w Zielonej Górze, ul. Przylep-Husarska /ZAPOWIEDŹ 2/

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. osób – proszę by w sumieniu zgłosić o tym  w Biurze Parafialnym Parafii św.Antoniego!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz 

………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO - 

Santander Bank Polska S.A. : 

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710 

......................................................................................................................

Nie sądź i nie karć człowieka błądzącego surowo, 

lecz łagodnie.

Gdybyś chciał ratować człowieka ugrzęzłego w bagnie,

to byś go nie wpychał głębiej, ale podnosił.