The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2021.08.15

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W dniu dzisiejszym przeżywamy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny ! Dożynki Diecezjalne w Rokitnie. Błogosławieństwo ziół i kwiatów!

 

Przypominamy, że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki. W naszej Parafii te cztery nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Zielonej Górze – Przylepie, a po niej spotkanie w salce na plebanii! CHRZTY ODBYWAJĄ SIĘ W 2 i 4 NIEDZIELĘ MIESIĄCA NA MSZY ŚWIĘTEJ O GODZ. 12.00! 

Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze prowadzi nabór na studia magisterskie z teologii katolickiej w trybie popołudniowym (wykłady od poniedziałku do czwartku) dla posiadających egzamin maturalny – dla świeckich oraz osób zakonnych – bez względu na wiek kandydata. Studia są bezpłatne. Szczegóły na plakacie oraz na stronie internetowej ift.zgora.pl. 

Bóg zapłać za ofiary złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej Wspólnoty Parafialnej ! 

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela  , Gość Niedzielny ! Zachęcam ! 

Dziękuję Parafianom i Wszystkim  przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech nam wszystkim Pan błogosławi !


ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

1.Wasiak Nina, stanu wolnego,zamieszkała w Zielonej Górze oraz Kobus Adam, stanu wolnego , zamieszkały w Chlebowie/ZAPOWIEDŹ 2/

2. Szymanowski Adrian, stanu wolnego, zamieszkały ul.Kościuszki, Nietków oraz Wypych Marta ,stanu wolnego, zamieszkała w Zielonej Górze, ul. Przylep-Husarska 
  
Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. osób – proszę by w sumieniu zgłosić o tym  w Biurze Parafialnym Parafii św.Antoniego!

                                ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz 
………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO - 
Santander Bank Polska S.A. : 
84 1090 2532 0000 0001 1372 0710 

......................................................................................................................

Nie sądź i nie karć człowieka błądzącego surowo, 
lecz łagodnie.
Gdybyś chciał ratować człowieka ugrzęzłego w bagnie,
to byś go nie wpychał głębiej, ale podnosił.


Św. Antoni z Padwy