The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2021.07.18

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W dniu dzisiejszym przeżywamy XVI Niedzielę Zwykłą !

Pragnę przypomnieć o trosce rodziców i opiekunów, by dzieci i młodzież w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy św.!

Dzisiejsze ofiary,które złożylismy na tacę są  naszą zbiórką na potrzeby naszego kościoła! Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!

 

Przypominamy, że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki. W naszej Parafii te cztery nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Zielonej Górze – Przylepie, a po niej spotkanie w salce na plebanii! CHRZTY ODBYWAJĄ SIĘ W 2 i 4 NIEDZIELĘ MIESIĄCA NA MSZY ŚWIĘTEJ O GODZ. 12.00! 

Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze prowadzi nabór na studia magisterskie z teologii katolickiej w trybie popołudniowym (wykłady od poniedziałku do czwartku) dla posiadających egzamin maturalny – dla świeckich oraz osób zakonnych – bez względu na wiek kandydata. Studia są bezpłatne. Istnieje też możliwość wyboru indywidualnych ścieżek tematycznych w trybie wolnego słuchacza. Szczegóły na plakacie oraz na stronie internetowej ift.zgora.pl. 

W przyszłą niedzielę nie ma obchodów liturgicznych wspomnienia św. Krzysztofa, ale z racji, iż jest on patronem kierowców i podróżnych  poświęcimy pojazdy po każdej Mszy św. i udzielimy  błogosławieństwa dla kierujących i podrożnych! Do wspólnej modlitwy zapraszam!

Bóg zapłać za ofiary złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej Wspólnoty Parafialnej ! 

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela  , Gość Niedzielny ! Zachęcam ! 

Dziękuję Parafianom i Wszystkim  przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech nam wszystkim Pan błogosławi !

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

1. Popek Marcin , stanu wolnego, zamieszkały w Zielonej Górze  oraz Jurkiewicz Patrycja , stanu wolnego, zamieszkała w Szprotawie, ul. Kard.Wyszyńskiego  /ZAPOWIEDŹ 2/

2. Kranc Patrycja,stanu wolnego, zamieszkala w Zielonej Górze oraz Blin Jakub, stanu wolnego,zamieszkały w Platerówce /ZAPOWIEDŹ 2

3. Skop Michał, stanu wolnego, zamieszkały ul. Przylep-Osiedlowa oraz Raszczuk Aleksandra , stanu wolnego ,zamieszkała ul. Przylep-Osiedlowa /ZAPOWIEDŹ 2/

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. osób – proszę by w sumieniu zgłosić o tym  w Biurze Parafialnym Parafii św.Antoniego!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz 

………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO - 

Santander Bank Polska S.A. : 
84 1090 2532 0000 0001 1372 0710 

………………………………………………………………………