The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2021.02.07

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Przeżywamy V Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego! Po Mszy św. możemy złożyć ofiarę do puszki na potrzeby hospicjów . Bóg zapłać! 

W czwartek wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego . Po Mszy św. o godz. 18.00 - nabożeństwo dla chorych i modlitwy w intencji chorych z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych! Sakrament Chorych będzie udzielony po Mszy św. z zachowaniem przepisów sanitarnych odnośnie Covid- 19! 

 

Za pośrednictwem Konferencji Episkopatu Polski , Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej , zwraca się z gorącym apelem do wszystkich osób, które przeszły chorobę COVID -19 o oddawanie osocza. 

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej ! Przypominamy , że począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu ustalono wraz z Radą Parafialną o ofierze w wysokości 60 zł na rok od każdej rodziny naszej Parafii na rzecz sprzątania naszej świątyni! Zwracam się z uprzejmą prośbą do Rodzin naszej Parafii o wpłatę na ten szczytny cel! Bóg zapłać!

Wspólnota Cichych Pracowników Krzyża prowadzi Dom "Uzdrowienie Chorych" im. Jana Pawła II w Głogowie , który służy jako centrum rehabilitacyjno-rekolekcyjne. Wspólnota zaprasza na 14 -dniowe turnusy rehabilitacyjne oraz 7 dniowe wczasy zdrowotne, które są organizowane w tym domu. W zakrystii można otrzymać materiały informujące o szczegółach tej oferty, cenniku i terminarzu turnusów. Podczas pobytu można też skorzystać z zamkniętego kompleksu basenowego w Głogowie lub pobliskich Polkowicach. 

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela  , Gość Niedzielny !

Dziękuję Parafianom i Wszystkim  przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech nam wszystkim Pan błogosławi!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz